Rita Ora bashkë me të dashurin e ri, në Ibiza

Rita Ora kohëve të fundit po përflitet nga mediat e huaja për një lid.hje të mundshme me Romain Gavars, derisa së fundmi është kapur nga paparacit pranë tij.

Në mesdhe, saktësisht në Ibiza të Spanjës, Rita është parë shumë pranë Romain Gavers.

Ata janë kapur nga syri i aparatit, derisa po shijonin rrezet e diellit në një jaht në Ibiza.

Mediat e huaja shprehen se Rita dhe Romain kanë filluar një romancë të re.

Mbetet të shihet se a do të konfir.mohet kjo nga vetë këngëtarja shqiptare. /IndeksOnline/