Rita Ora ‘çmend’ rrjetin, pozon e shtrirë në dysheme

Rita Ora ka treguar belin dhe trupin e bukur derisa është fotografuar pa makeup gjatë provave të The Voice në Australi.

Ajo është duke marrë diell në Oz derisa do të jetë juri në The Voice Australia.

Edhe pse atje Rita nuk është në pushime ajo është parë e tonifikuar gjatë provave të së enjtes.

Këngëtarja (30), e cila lansoi EP Bang muajin e kaluar, ka nxehur temperaturat derisa ka postuar këtë seri të fotografive në Instagram./Kosovarja/