-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ Rita Ora çudit me veshjen e saj në ‘British Fashion Awards’

Rita Ora çudit me veshjen e saj në ‘British Fashion Awards’

Rita Ora ka befasuar edhe një herë me dukjen e saj teksa ka marrë pjesë në një event në Londër.

Këngëtarja e cila njihet për rreziqet që merr në dukje mbrëmë ka zgjedhur që pikërisht në një ceremoni të ndarjeve të çmimeve të modës, të shfaqet me një dukje inovative.

Rita Ora ka veshur një fustan lëkure me ngjyrat bardhë e zi, derisa ka parakaluar në tepihun e kuq ndërsa grimi blu në sy ka marrë vëmendje të madhe.

Rita ka marrë pjesë në “The British Fashion Awards”, ceremoni kjo që feston çdo vit më të mirët e modës britanike, duke njohur risinë e stilistëve dhe shtëpive të dizajnit në Mbretërinë e Bashkuar.

Shiko Fotot:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics