Rita Ora duket tejet joshëse ndërsa shijon rrezet e diellit

Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Finish Line”.

Dhe Rita Ora dukej sensacionale e veshur me një fustan të zi, teksa u lajmërua për fansat e saj në Instagram për të festuar muzikën e saj të re të shtunën.

Duke shijuar në diellin e Los Angelesit, këngëtarja 31 vjeçe, dukej rrezatuese teksa shfaqte lëkurën e saj të puthur nga dielli, shkruan DailyMail.

E bashkuar me qenushin e saj të lezetshëm, ajo shkroi: “Muzikë e re të premten, takime të reja muzikore dhe qen? Çfarë është më mirë Fundjave e lumtur”.