Web Analytics
BallinaSHOWBIZRita Ora i referohet Bebe Rexhës ‘’motra ime shqiptare’’ në mes të...

Rita Ora i referohet Bebe Rexhës ‘’motra ime shqiptare’’ në mes të skenës së MTV EMA dhe ne na u bë zemra mal (VIDEO)

Është mbajtur mbrëmë në Gjermani ‘’MTV EMA’’ ku nikoqire ishte Rita Ora së bashku me partnerin e saj Taika Waititi.

Ylli i muzikës nuk ishte e vetmja shqiptare në ceremoninë prestigjioze pasi aty ishte edhe Bebe Rexha, Ava Max dhe Loredana.

Rita dhe Bebe ndanë një moment së bashku teksa luanin një lojë.

Vemdndje mori kur Rita i referohet ‘’motra ime shqiptare’’ Bebes.

Kjo e fundit ka bërë hapjen e ceremonisë me David Gueta, me të cilin edhe fituan çmimin për bashkëpunimin më të mirë.

Ava Max po ashtu ka performuar hitet e saj.

Ndërsa edhe shqiptarja tjetër Loredana arriti të rrëmbejë çmimin artistja më e mirë në Zvicër.

Shikoni videon per te pare momentin mes Rites dhe Bebes.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit