Rita Ora ka një këshillë për jetën

Rita Ora ka një këshillë për fansat.

Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto pro, vokuese së fundi në rrjete sociale.

Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat.

“Kënaquni me jetën tuaj.

Ju lutem.

Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, shkruan 29-vjeçarja.