Rita Ora merr gjithë vëmendjen me këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore, Rita Ora, është një nga yjet shqiptare që ka mahnitur gjithë botën me talentin e saj në muzikë.

Ajo është krijuese e shumë hiteve ndër vite, duke bërë për vete miliona fansa gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Rita jo gjithmonë përflitet vetëm për muzikën që sjellë, ngase ajo është një femërmjaft e bukur dhe atraktive, andaj secila paraqitje që bën, merr vëmendjen e publikut.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku është paraqitur mjaft e ‘nxehtë’, duke i ekspozuar linjat e saj trupore. /Indeksonline/