Web Analytics
BallinaUncategorizedRita Ora shfaqet atraktive në bikini nga plazhet e Sydneyt

Rita Ora shfaqet atraktive në bikini nga plazhet e Sydneyt

Këngëtarja shqiptare me famë botërore komentohet shpesh për paraqitjen e saj të jashtme.

Së fundi këngëtarja ka kaluar pushimet dhe Vitin e Ri në Australi me të dashurin e saj.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet atraktive e veshur në bikini.

Këngëtarja mund të shihej duke kërcyer në plazh, e veshur me një palë bikini pa rripa.

Rita vazhdon të qëndrojë në Australi që nga fillimi i muajit dhjetor.

Rita është gjithashtu në Australi për spektaklin ‘The Voice Australia’, ku edhe sivjet është e angazhuar si anëtare e jurisë./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit