Rita Ora shfaqet e nxehtë pas vizitës nga dentisti

Rita Ora ka nisur punën për projektin e ri muzikor, teksa xhirimet e videoklipit po i realizon në Miami.

29 vjeçarja ka sjell vazhdimisht video dhe fotografi nga vendi ku po realizohen xhirimet, duke mbajtur të informuar adhuruesit e saj rreth këngës së re.

Artistja me famë botërore, pas një dite të lodhshme ka sjell një video në “InstaStoy” në të cilën shihet pa rroba, ndërsa tregon që sapo është rikthyer nga dentisti.

“Sa u largova nga dentisti dhe goja më është mpirë”, ka shkruar Rita sipër postimit.

Ndërsa, këngëtarja shqiptare ende nuk e ka zbuluar datën e promovimit të këngës së re.

Shiko Videon: