Rita Ora tërheq vëmendje me veshjen neon gjatë një dalje në Londër

Rita Ora mahniti me paraqitjen teksa po largohej nga restoranti The Aubrey në Knightsbridge të Londrës të premten në mbrëmje me miqtë.

Këngëtarja 31-vjeçare, tërhoqi vëmendjen me një bluzë jeshile neoni dhe një fund të ngjashëm, gjersa zgjodhi një xhaketë me mëngë e me pupla.

Dalja e yllit nga Kosova vjen pas raportimeve se ajo është duke u martuar me partnerin e saj, regjisorin Taika Waititi.

Ajo e kompletoi dukjen me një çantë ari të vogël e me një palë taka të kuqe të përziera me ngjyrë të zezë e të bardhë.

Flokët kaçurrele i kishte kapur lart me një pjesë të lëshuar përpara si dhe zgjodhi një grim të thjeshtë.