4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Rita Ora vjen me një rol të ri në këtë film

Rita Ora vjen me një rol të ri në këtë film

Këngëtarja e famshme Rita Ora do të marrë pjesë në një film të ri.

Ajo po bëhet sërish pjesë e filmit dhe aktrimit.

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore.

Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik.

Rita do të jetë pjesë e kastit të filmit “Twist”, e është një ripërpunim i ngjarjes së shtjelluar në romanin e famshëm “Oliver Twist”.

“Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe këtij kasti të mahnitshëm.

Është e jashtëzakonshme të punosh me këta djem dhe me tërë ekipin çdo ditë, nuk mund të pres që të gjithë ta shohin në vitin 2020!”, ka shkruar këngëtarja shqiptare me famë botërore sipër fotografisë ku shihet së bashku me ekipin e filmit.

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics