Rita vishet me fustan të ngushtë e krejt ‘ari’, gjoksi i saj gjigant merr vëmendjen

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që ka filluar sezona, ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita.

Së fundmi ajo është paraqitur shumë pr.ovokuese, ku trupin e saj si sirenë e ka reklamuar në një fustan që duket prej ari, e në këtë veshje të ngushtë, gjoksi gjigant i Ritës merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/