Web Analytics
BallinaSHOWBIZRitan në stilin e ‘kullerkës’, habit me këtë veshje

Ritan në stilin e ‘kullerkës’, habit me këtë veshje

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi, dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke vozitur veturën. E veshur si ‘kullerk’ Rita po duket person tjetër, kaq sportive po duket ajo në këtë pamje, ndërsa dukati i saj i varur në qaf bie në sy. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit