Robert Berisha dhe modelja e njohur po e vazhdojnë lidhjen në fshehtësi? Dalin fotot

Modelja tha hapur se ka qenë e lidhur me Robertin, por duket se ata janë ende bashkë.

Modelja Jess Kadiu e ka konfirmuar së fundmi se ishte në lidhje dashurie me Robert Berishën mirëpo nuk ishte ajo që e prishi martesën me Norën.

Mirëpo duket se dyshja nuk janë ndarë dhe e gjithë kjo bazuar në disa postime në Instastory.

Të dy janë në Nju Jork dhe kanë publikuar imazhe nga atje.

Nuk dihet saktësisht nëse Roberti po e vazhdon lidhjen me modelen zeshkane mirëpo ajo ka lënë të kuptohet se e ka shumë përzemër, bazuar gjithmonë në atë që e ka shkruar në postimin javë më parë ku edhe njoftoi për lidhjen./Lajmi.net/