Web Analytics

Robert Berisha do të bëhet ‘pishman’ se e la, pas publikimit të kësaj fotografie të Nora Istefit

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Se fundmi Nora ka befasuar me dukjen.

Ajo eshtë veshur në fustan të hapur ku tregon format perfekte trupore.

Në fotot dhe videot e sjella nga Nora, ajo shfaqet super terheqese në këtë veshje.

Nga rubrika