Web Analytics

Robert Berisha do të bëj dasmë të dytë me të dashurën 23 vite me të re?

Botuar nga: InfoKosova

Robert Berisha se fundmi ka folur per partneren e tij 23 vite me te re, Ana Skrel.

Ai tha se u njohen ne nje dasme ku Roberti kendonte, ndersa ajo nuk e kishte njohur me pare.

I njëjti nuk e përjashton mundësinë për një dasmë të dytë, pas asaj me Nora Istrefin.

“Kur e kam njohur këtë nuk e ka ndjekur asnjë artist shqiptar, larg estradës. Më ka parë me një dasmë në New York, më ka parë me një storie dhe kështu kemi hy në kontakt. Nuk e ka ditur se kush jam, hiç.

Jam rehatuar shumë me të. Kjo është Ana Maria. Pse mos të kem dasmë. Dasmën e dytë do ta bëjë ndryshe. Do e bëja jashtë, në një ambient të hapur. Më të vogël diçka”, tha ai.

Kujtojmë që Roberti dhe ish-partnerja e tij, Nora, kanë bashkë një vajzë të quajtur, Renee.

Të FUNDIT