Web Analytics
BallinaUncategorizedRobert Berisha flet për puthjen me modelen italiane

Robert Berisha flet për puthjen me modelen italiane

“Nostalgji muzikore” është kthyer në një ndër rubrikat më të dashura të së Diellës, duke sjellë çdo javë personazhe të njohur të skenës shqiptare .

Këtë herë ishte i ftuar këngëtari Robert Berisha , i cili foli gjerësisht mbi jetën e tij dhe jo vetëm .

Ai është komentuar shumë së fundmi për një lidhje me modelen italiane Maria Bove.

I pyetur në lidhje me këtë këngëtari tha se nuk ka me të asgjë tjetër përtej miqësisë ,teksa shprehet se :

“Kemi qenë miq , dhe vazhdojmë të jemi miq.

Ajo ka ardhur për punë në Kosovë … Deri te ajo puthja që ka ndodhur me të , skam pasur bateri në telefon dhe se kam parë për ti thënë që ta fshij sepse nuk është ndonjë gjë e madhe ”

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit