Robert Berisha i dedikon këngë nënës së ndjerë

Këngëtari Robert Berisha, ka njoftuar ndjekësit se është duke punuar një projekt të ri.

Ai po i dedikon një këngë të ëmës së ndjerë.

Artisti e humbi të ëmën pas një së.mundje të rëndë të cilës nuk mundi ti përballonte.

Kujtojmë se, më 9 janar janë bërë një vit që kur ka ndërruar jetë, ndërkohë që artisti e kujton me mall dhe po përgatit diçka të veçantë për të./Kosovarja/