Robert Berisha ndanë mesazhin e veçantë të marr nga Renee

Robert Berisha është mjaft aktivë në rrjetet sociale ku ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria si dhe jeta profesionale.

Artisti tregon se ka një lidhje mjaftë të ngushtë me vajzën e tij, Renee, të cilën e ka me këngëtaren Nora Istrefi.

Së fundi, ai ka postuar në InstaStory një mesazh të fundit që i ka dërguar vogëlushja.

Në bisedë me të në aplikacionin “Viber”, shihet ti ketë thënë “Baba të dua shumë”, e që nga ky mesazh artisti u ndje aq i bekuar sërish saqë e ndau me ndjeksat e tij në Instagram.