Robert Berisha pranon publikisht lidhjen me Jessica Kadiun

Përderisa pak ditë me parë qarkulloi lajmi se Nora ka filluar të mbajë unazë të re, as Roberti nuk është vonuar për tu shfaqur me të dashur të re.

Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar lajmi në media për Robertin dhe të dashurën e tij të , ku edhe u zbuluan disa fotografi të ‘çiftit’ në bregdetin turk.

Jessica Kadiu është modelja shqiptare që sipas burimeve po etiketohet si ‘e dashura’ e re e Robertit.

Meqë, edhe Roberti me anë të këtij postimi e konfirmoi lidhjen e tij nuk kemi për cfarë të dyshojmë më.

Por, a do e marrë Roberti guximin të shkruajë edhe një status për lidhjen e tij të re siç bëri kur u nda nga Nora, kjo mbetet të shihet, hapat e parë veç kanë filluar.

Pra, kjo është foto që vetë Roberti e postoi e ku shihet prezente edhe e dashura e tij Jessica./Kosovarja/