Robert Berisha surprizon me veprimin e fundit për të dashurën e tij

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Para pak javësh këngëtari Robert Berisha zbuloi se po përjeton një lidhje të re dashurie me Lauretën dhe kjo e fundit publikoi edhe foton e parë krah të dashurit të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi edhe Robert Berisha ka surprizuar ndjekësit duke postuar një foto të Lauretës, shoqëruar me një zemër.

Çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, Robert Berisha dhe modelja Laureta Maqedonci po e jetojnë fare lirshëm dashurinë e tyre, duke mos iu fshehur syrit të kureshtarëve.