Robert Downey Jr i dhuron djalit të vogël krahun BIONIC

Njihuni me 7 vjecarin Alex.

Si cdo femije tjeter i moshes se tije, edhe ai i don heronjte dhe bicikleten.

Fatkeqesisht, ai ka lindur me mungese zhivllimi te krahut te tije.

Eksperti bionik ka degjuar per Alexin, dhe kishte ofruar qe ta ndihmonte.

Dhe ktu paraqitet Albert Monero.

Alberti eshte nje student i kolexhit ku nderton dhe shet me cmim shume te ulet, gjymtyre 3D per femijet perreth botes qe kane nevoje per to.

Projekti kolekcionues qe mori Alexin se bashku me Robert Downey Jr a.k.a. Iron Man -Njeriu i Hekurt, ku Ryan’it u dhurua nje krah bionic shume “cool”./InfoKosova/

Shiko Videon:

https://youtu.be/oEx5lmbCKtY