Web Analytics

Roberti dhe Ana me skena të nxehta në publik

Robert Berisha dhe e dashura e tij Ana Skrel moren vemendje se fundmi.

Ata kane filluar pushimet bashke ne plazh ku nu munguan as pamjet nga atje.

Ata sollen pamje duke u puthur e perqafuar ne publik.

Te dy duken te lumtur prane njeri tjetrit.

Shiko foton:

Nga rubrika