Web Analytics
BallinaSHOWBIZRoberti në ‘kulmin’ e dashurisë, fotografohet me Lauretën në Ulqin

Roberti në ‘kulmin’ e dashurisë, fotografohet me Lauretën në Ulqin

Këngëtari dhe prezantuesi i njohur, Robert Berisha, është duke e shijuar në maksimum lidhjen e tij me bukuroshen Laureta Maqedonci.

Dyshja kanë kaluar disa pushime së bashku në lokacione të ndryshme, ku një ditë më parë i njoftuan fansat se ndodhen në Tulum të Meksikës.

Ishte Berisha ai i cili publikoi një video të dyshes, ku ata shiheshin duke kaluar momente të mira së bashku.

Vetëm një ditë më pas, Telegrafi ka fotografuar çiftin e estradës, duke kaluar pushime së bashku në Ulqin.

Ata janë parë në lokacionin e ashtuquajtur ‘Plazhi i Madh’ në qytetin shqiptar, ku mund të shihen duke u endur në plazh së bashku, të harmonizuar dhe me shumë kimi mes njëri-tjetrit.

Çifti e bën publike lidhjen e tyre këtë vit dhe tashmë janë jo të rralla rastet kur publikojnë fotografi dhe video të përbashkëta në rrjetet sociale./telegrafi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit