Roberti tregon pse përlaheshin me Norën

Më shumë se dasma madhështore, bëri bujë ndarja e Norës me Robertitn.

Çifti i njohur tash e sa kohë kanë qenë kryetemë e mediave rozë.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha dy këngëtarë të suksesshëm dhe bashkëshort e dashnorë qe 13 vite i dhanë fund martesës së tyre.

Raportet mes tyre ishin ftohur dhe nuk panë zgjidhje tjetër, ndërkohë që nuk dhanë detaje për shkaqet konkrete të ndarjes.

Megjithatë Roberi vite më parë në një intervistë kishte thnë se përlahen shpesh me Norën po që asnjëherë nuk ishin ndarë.

Ai si shkaqe të mosmarrëveshjeve mes vete shihte, siç thotë “çdo gjë të keqe, që është gabim”

Ndryshe përveç Roberti i cili e bëri publike ndarjen përmes një statusi në facebook, Nora nuk ka ardhur akoma me një reagim, ndërkohë që po vazhdon aktivitetet e saj duke shëtitur në vende të ndryshme./Kosovarja/

Shiko Videon: