Roberti zgjedh fjalët më të mira për Renen

Sot vajza e Robertit dhe Norës feston ditëlindjen.

Për ditën më të rëndësishme të bijës, këngëtari ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar.

Në mesin e vargjeve, Roberti potencoi se ajo e bëri të kuptojë se sa e bukur është jeta.

“Të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja juaj gjithmonë më ndricon ditën.

Trëndafilat janë të kuq dhe ëmbëlsirat janë të ëmbëla, por të kesh një vajzë si ty nuk mund të goditesh.

Talenti juaj dhe personaliteti i adhurueshëm mund të shkrinin një mal.

Ju jeni një person i ëmbël, fenomenal dhe i mahnitshëm i mbështjellë në një paketë që unë e quaj, bijë.

Ju keni qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe babit tuaj.

Gëzuar ditëlindjen Renee”, ka shkruar Roberti përballë një vidoeje së bashku me vajzën.

https://www.instagram.com/p/CAL424VnqkS/