Robertin pozon i lumtur pranë të bijës

Robert Berisha kohë pas kohë ndan momente bashkë me të bijën.

Ai për ndjekësit nuk ndalet me poza të shumta, ku gjithmonë është pjesë e lajmeve rozë.

Këtë herë, ai ka ndarë një selfie të bukur bashkë me Renen, duke u shfaqur me buzëqeshje dhe treguar lumturinë që ka me të.

Theksojmë, javë më parë ai ka bërë publike lidhjen e tij të re me Laureta Macedoncin.