Robin Krasniqi ‘çmend’ vajzat me foton e fundit

Boksieri shumë i dashur për publikun shqiptarë, Haxhi Robin Krasniqi ka lenë gojëhapur fansat e tij me paraqitjen e fundit.

Në këtë fotografi ai shihet më ndryshe se siç jemi mësuar ta shohim, shkruan InfoKosova.

Robin shihet i veshur me në mënyrë shumë elegante teksa fotografohet në një vend shumë të veçantë.

Kujtojmë se Robini dhe Heidi janë ribashkuar në heshtje, por kjo gjë nuk i ka ndaluar fansat e tij t’i lënë komente shumë pozitive./InfoKosova/