Web Analytics
BallinaSHOWBIZRobin Krasniqi me dedikim të veçantë për gruan dhe djalin, me foton...

Robin Krasniqi me dedikim të veçantë për gruan dhe djalin, me foton më të ëmbël

Para disa muajsh boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi u bë baba për herë të parë.

Ai u bë baba i një djali të cilin e quajti Meyson.

Boksieri ndan shpesh herë në rrjete sociale fotografi me mbishkrime të ndryshme e emocionuese krah bashkëshortes dhe djalit.

Njëjtë ndodhi edhe së fundi, ku Robini me anë të një postimi në “Instagram”.

Ai i dedikoi fjalë të veçanta gruas dhe djalit.

Ai tha se ata i kanë dhënë kuptim jetës së tij.

“Sa shumë i keni jap jetës time kuptim, ju dua”, shkroi ai.

Ndryshe, si martesa ashtu edhe lajmi se jane bere prinder u perfol shume tek mediat e publiku./Lajmi/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit