Web Analytics

Romeo dhe Heidi pranojnë dhuratat mahnitëse, Heidi publikon detajet

Romeo dhe Heidi, çifti më i komentuar në median rozë pas largimit nga “Big Brother VIP”, po vazhdojnë të komentohen ne rrjet.

Ata janë shfaqur së bashku në të gjitha rrjete sociale, dhe kanë një numër të madh të ndjekësve.

Pa dyshim, ata ndjekën në rrjete sociale nga një numër i madh i fansave, të cilët ua dhuruan një libër të mbushur me kujtime për njëri-tjetrin.

Heidi për të treguar se sa e lumtur ishte me dhuratën e saj shkruajti: “Sa shumë dashuri, ju kemi tek zemra…..”

Shiko videon:

Nga rubrika