Web Analytics

Romeo ia ngacmon kojshiket në Itali, ky ishte reagimi i Heidit

U dashuruan brenda shtepis me te famshme ne Shqipëri, big Brother Vip Albania 3.

Çifti Romeo Veshaj dhe Heidi baci, kane filluar bashkejetes e tyre, ndose shume pak besuan ne dashurine e tyre, shkruan InfoKosova.

Pas disa diteve pushimi ne jug te Shqiperise, cifti ka udhtuar drejt Spanjes dhe me pas ne Itali, tek vendi që Heidi është rritur.

Në një video te publikuar në instagram, shihet Romeo teksa ngacmon komshijet e Heidit.

Reagimi i Heidit ishte aq i shpejt, sa i tërhjek vërejtjen disa herë duke i thënë “boll Romeo i kam komshije“./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika