Web Analytics
BallinaSHOWBIZRonaldo i “çmendur”, shikoni super makinat e tij dhe vlerën e tyre,...

Ronaldo i “çmendur”, shikoni super makinat e tij dhe vlerën e tyre, të gjitha makina ëndrrash

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë të kohërave të fundit në futboll, por ylli portugez ka pasur kohë edhe për argëtim.

Bomberi i “juventinëve” ka një pasion të veçantë për makinat, teksa në shtëpinë e tij ka një koleksion të vërtetë të mbushur me makina kryesisht sportive.

Portali InfoKosova ju sjell 19 prej tyre që zotëron Ronaldo dhe vlerën e tyre në treg.

Çmenduritë e tij kanë arritur deri aty sa ka shpenzuar edhe mbi 1 milion euro.

Shiko më poshtë veturat luksoze të Cristiano Ronaldos:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit