Ronela e tepron më këto lëvizje provokuese

Ronela Hajati është shfaqur atraktive në rrjete sociale.

Këngëtarja Ronela Hajati, është shumë e dashur publikun shqiptar.

Ronela si një ndër këngëtaret më të diskutueshme në trevat shqiptare, si gjithmonë lë për të dëshiruar me pamjen e saj.

Këtë herë ajo publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet të ketë veshur një bluzë lëkure të lustruar.

Me videon e postuar ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve pasi bënte lëvizje provokuese.

Është pikërisht personaliteti i Ronelës që bën të gjithë ta duan atë, e të jenë besnik ndaj punës së saj.

Këngëtarja para disa muajsh deklaroi se është beqare dhe është fokusuar vetëm në karrierën e saj për tani.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Ronela ka titullin “Gënjeshtar je X Pare” i cili ka grumbulluar miliona klikime dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Ronela Hajati 🔥🔥

Gepostet von VIPa Klips am Montag, 28. September 2020