Ronela Hajati ekspozon gjoksin nga New York-u

Ronela Hajati është prej këngëtarëve më të suksesshme shqiptare dhe mbetet aktive me projekte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Por, së fundi këngëtarja nga Shqipëria ka udhëtuar drejt New York-ut, ku edhe po shijon pushimet.

Nga atje Ronela u ka qëndruar fansave afër me postime të ndryshme, duke treguar se po argëtohet pafund.

Këngëtarja nuk ka lënë anash as imazhet e shumta, në të cilat u shfaq plotë stil dhe sharm, ashtu sic ndodhi në postimin e radhës.

E veshur e tëra në të zeza, Ronela theksoj format trupore.

Ndërsa shihet me grim të lehtë në fytyrë dhe flokët bionde i la të lira mbi supe.