Ronela Hajati i fillon pushimet verore me disa foto të trupit

Vera ka nisur dhe po kështu kanë nisur pushimet dhe për Ronela Hajatin.

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes dhe mediave rozë, dhe për shkak të lidhjes së saj me këngëtarin Young Zerka.

Këngët e saj të fundit janë kthyer në hite dhe klipet janë një “zjarr” i vërtetë, pasi ajo di shumë mirë se si të provokojë fansat.

Format e kolme i ka në favor dhe ndaj konsiderohet si një nga vajzat më seksi të shoëbiz-it shqiptar.

Ronela ka publikuar pak më parë disa foto ku duket në det, me bikini të zeza dhe një rrobë transparente e cila i tregon format perfekte.

Epo shijoji fotot së bashku me Ronelën./newsbomb