3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Ronela Hajati me pamje mahnitëse paralajmëron fansat e saj për diçka të...

Ronela Hajati me pamje mahnitëse paralajmëron fansat e saj për diçka të re

Ronela Hajati është shfaqur më në formë se kurrë më parë, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ishte veshur dhe ishte rregulluar me një grim e frizurë të thjesht por që dukej shumë bukur.

Me antë të këtyre fotografive të publikuara nëpër rrjetet sociale Ronela ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do tju dhuroj një dhuratë.

Ronela përkrah njërës nga fotografitë ku shihej shumë bukur, thoshte: “Duhet tua bej dhe un nje dhurate tani!”./InfoKosova/

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë kjo është

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm. Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë. Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit...
web
analytics