Web Analytics
BallinaUncategorizedRonela Hajati “thyen” rekordin e parë në Eurovision

Ronela Hajati “thyen” rekordin e parë në Eurovision

Për herë të parë në historinë e Shqipërisë, kënga “Sekret” e Ronela Hajatit është renditur e 5-ta si kënga më e dëgjuar për këtë muaj nga këngët e Eurovizionit.

“Çdo muaj do të numërojmë 20 videot më të shikuara thuhet në kanalin zyrtar të Eurovizionit në YouTube.

‘’Sekret’’ u pëlqye menjëherë nga publiku shqiptarë por edhe ai europian ndaj dhe kënga ka arritur të renditet lartë.

Pak ditë më parë Ronela mori pjesë në “Isreal Calling”, bashkë me artistët që do të përfaqësojnë vendet e tyre në Eurovision 2022, Shqipëria do të çelë e para festivalin në natën e parë gjysmëfinale./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit