Ronela Hajati tregon nëse ka qenë në lidhje dashurie me ndonjë reper

Ronela Hajati ka folur për jetën private.

Këngëtarja Ronela Hajati është treguar e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet Instagramit ajo u ka kthyer përgjigje atyre që kanë dashur të dinë më shumë rreth jetës së saj në përgjithësi, jo vetëm asaj profesionale.

E nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe pyetjet për jetë private dhe dikujt prej ndjekësve i ka interesuar nëse Ronela ka qenë në lidhje dashurie me ndonjë reper.

Përgjigja e këngëtares ka qenë ‘jo’.