Web Analytics
BallinaSHOWBIZRonela Hajatit i rrjedh djersa nëpër gjoks

Ronela Hajatit i rrjedh djersa nëpër gjoks

Këngëtarja Ronela Hajati e prezantoj Shqipërinë në edicionin e fundit të këngës evropiane, “Eurovision”, ku suksesi nuk ishte në nivelin e pritshmërive të saj.

Ronela prej vitesh e ka dëshmuar se shkon kundër rrymës dhe se është një artiste ndryshe në skenën muzikore shqiptare.

Kjo dëshmohet përmes muzikës, performancave dhe gjithashtu stilit të veshjes.

Ronela është mjaftë avangarde dhe në këtë foto duket pak eksplicite, madje i vërehet edhe djersa teksa i rrjedh në mes të gjoksit./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit