Ronela paraqitet mjaft atraktive nga karantina

Ronela Hajati ka fituar simpatinë e publikut që nga paraqitja e parë në publik.

Këngëtarja e njohur, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku edhe ndan imazhe të ndryshme me adhuruesit e saj.

Ronela së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke hapur arkivat e saj me një paraqitje mjaft atraktive dhe në këtë kohë karantine.

Kujtojmë që Ronela është autore e disa këngëve që janë pritur mjaft mirë nga publiku.