Këngëtarja Rovena Dilo përfundimisht ka treguar se më nuk është me balerinin e njohur.

Ajo është ndarë nga burri.

Rovena Dilo ka folur hapur.

Pas plot katër vitesh është përfolur se këngëtarja e njohur Rovena Dilo i ka dhënë fund lidhjes me balerinin Eltion Merja.

Arsyet e ndarjes nuk janë bërë të ditura por dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin dhe nga Instagrami.

Rovena ishte këtë të shtunë e ftuar në ‘Shiko kush luan’.

Ajo zbuloi të vërtetën rreth statusit të saj aktual: nëse është në një lidhje ajo single.

E pyetur nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, është në një lidhje apo “single”, këngëtarja pohoi se është single, duke konfirmuar kështu lajmet për ndarje.