Rovena Stefa merr vëmendjen me stilin e veçantë të veshjes

Rovena Stefa njihet për stilin e veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, përveç me zërin e suksesin e arritur me muzikë, vëmendje gjithmonë ka marrë edhe me paraqitjet e saj skenike.

Rovena njihet për stilin tejet të veçantë jo vetëm kur del para publikut e ekranit mirëpo edhe në përditshmëri.

E tillë u shfaq edhe në një foto të fundit të publikuar në Instagram.

Përveç me flokët ajo tërhoqi vëmendjen edhe me veshjen dhe sigurisht se ka pranuar komente pozitive nga fansat.