-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Rovena Stefa modernizohet, sot ju lë pa fjalë me pamjen e saj

Rovena Stefa modernizohet, sot ju lë pa fjalë me pamjen e saj

Është njëra ndër këngëtaret tona e cila ka disa këngë të cilat pavarësisht që janë publikuar para shumë vitesh, dëgjohen e pëlqehen ende, shkruan “InfoKosova”.

Rovena Stefa edhe në këtë kohë vazhdon të këndoj, por ajo nuk po bjen këngë të llojit që sillte dikur e që shndërroheshin në hite.

Ajo është cilësuar shumë shpesh si njëra nga fytyrat tona publike e cila është e pa stil dhe nuk ka shije për veshje, por me paraqitjet e fundit Rovena ua ndryshon komplet këtë mendim.

Së fundmi Rovi është shfaqur me një pamje shumë tërheqëse dhe e veshur me shumë shije.

Këto pamje nuk dihet nëse janë të ndonjë projekti muzikor të ri të saj, apo ndoshta fotot i ka realizuar vetëm për fansat e saj të shumtë që i ka./InfoKosova/

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics