Web Analytics
BallinaSHOWBIZRoza Lati e lumtur me të dashurin në Maldive

Roza Lati e lumtur me të dashurin në Maldive

Roza Lati gjithnje ka qenë një personazh pa doreza.

Por moderatorja shpeshherë jetën private e ka mbajtur hermetike.

E së fundi ajo si duket po e përjeton një dashuri aq të madhe sa mos ta mbaj më fshehur nga askush.

Roza Lati, deri më tani nuk e ka bërë publike lidhjen e saj.

Në një postim në instagram ajo shihet e shoqëruar nga i dashuri i saj.

Ajo duket më e lumtur se asnjëherë.

Ajo shkruan: Unë dhe i dashuri tu nda tokat. 🇲🇻 Maldives

Identitetin e tij moderatorja vendosi ta mbaj të fshehët./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit