Roza Lati mbulon pjesët intime vetëm me kamomil

Nëse mendoni se kamomili përdorët vetëm të pirë, atëherë jeni gabim!

Prezantuesja shqiptare Roza Lati, ka befasuar fansat e saj.

Me një fotografi të publikuar në rrjete sociale shihet se Roza kishte mbuluar pjesët intime vetëm me kamomil.

Në këtë fotografi ajo po duket mjaftë e zjarrtë dhe shumë provokuese./InfoKosova/