Web Analytics
BallinaUncategorizedRoza Lati mbulon pjesët intime vetëm me kamomil

Roza Lati mbulon pjesët intime vetëm me kamomil

Nëse mendoni se kamomili përdorët vetëm të pirë, atëherë jeni gabim!

Prezantuesja shqiptare Roza Lati, ka befasuar fansat e saj.

Me një fotografi të publikuar në rrjete sociale shihet se Roza kishte mbuluar pjesët intime vetëm me kamomil.

Në këtë fotografi ajo po duket mjaftë e zjarrtë dhe shumë provokuese./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit