Roza Lati tregon se kë e ka fiksim

Roza Lati është një nga moderatorët më të pëlqyera shqiptare, me energjinë e saj pozitive dhe si shfaqet pa komplekse ajo merr vëmendje në çdo imazh që shfaqet.

Së fundi, ajo tregoi se kë e ka fiksim.

Lati ka postuar disa fotografi me artisten Dafina Zeqiri e që në mbishkrim kishte zbuluar se është fiksimi i saj.

Ndryshe, këngëtarja ishte edhe e ftuara e saj e fundit për këtë sezonë në emisionin “Wht Not” të moderatorës.