Rozana Radi na e tregon gjoksin bombastik tek sa qëndron në emision

Tash e sa kohë është duke e udhëhequr emisionin “Boom”, këngëtarja Rozana Radi, shkruan “InfoKosova”.

Në këtë emision invesigativ, ajo bashkë me bashkëudhëheqësen tjetër Fiori Dardha, trajtojnë tema të ndryshme.

Por, kësaj radhe nuk do të flasim për temën që ka zgjedhur Rozana të flas, por do të flasim për dukjen e saj.

Ajo ishte veshur dhe rregulluar si zakonisht për emision, por kësaj radhe binte në sy gjoksi i saj.

Rozana në këtë fotografi shihet e buzëqeshur, ndërsa fotografinë e shoqëron me këto fjalë: ” Problemi është se po i buzëqeshim më shumë telefonit se sa njerëzve… 👗”./InfoKosova/