Web Analytics
BallinaSHOWBIZRrallë herë e keni parë, kështu duket Gëzimja në “trenerka”

Rrallë herë e keni parë, kështu duket Gëzimja në “trenerka”

Gëzime Hamzaj, është figurë shumë e përfolur në mediat rozë, kjo për fatin se është nuse në një familje shumë të njohur siç është ajo e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Për këtë arsyeje reja e saj vazhdimisht është në përcjellje të gazetarëve të show bizit.

Gëzimja nuk është që ushtron një profesion të veçantë, pasi tani është më shumë e përkushtuar në rritjen e vajzës, Emmës.

Së fundmi ajo është parë që ka shkuar në Prevallë bashkë me vajzën e sa të vogël, e Gëzimen jemi mësuar ta shohim gjithmonë elegante, por shikoni si duket ajo e veshur me rroba sportive dhe pa pikë grimi, thjeshtë mahnitëse./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit