Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALERrëfimi i 101 vjeçares që e kishin fejuar sa ishte në djep

Rrëfimi i 101 vjeçares që e kishin fejuar sa ishte në djep

Timë Shatri, zonja e cila në maj të këtij viti mbush plot 101 vjet.

Sidoqoftë, tani 100-vjeçja është nënë e 4 vajzave dhe e një djali, të cilin duket se e ka pikë të dobët.

Ajo u bë gjyshe 26 herë, ndërsa stërgjyshe plot 44 herë.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/568096570438436/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit