Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERARrëfimi i 31 vjeçares: Bëja dashuri për lekë, si ja kam shpjeguar...

Rrëfimi i 31 vjeçares: Bëja dashuri për lekë, si ja kam shpjeguar vajzës sime

Një 31 vjeçare, nënë e një vajze 5 vjeçare, nuk ka nguruar aspak të tregojë historinë e saj si punëtore e bordeleve dhe valltare në lokale nate.

Në një intervistë për Daily Mail, Elle Stranger ka rrëfyer se ka disa vite që punon si valltare, shkruan libra për të rritur, bënë dashuri në këmbim të parave, si dhe bën sfilatë sensitive online, sërish për para.

Lidhur me të bijën, ajo shprehet se kjo punë e bën atë një nënë më të mirë:

”Unë i kam treguar sime bije qëkur ishte 3-vjeçe, duke i thënë se kërcimet që bën mami na sjellin të ardhura.

Natyra e punës sime më ka bërë që të jem më e ndejshme dhe më e përgjegjshme, dhe sigurisht që jam një nënë më e mirë për vajzën time.

Unë atë do ta rris dhe do ta bëj një njeri të mirë për këtë botë.

Dhe ajo do të jetë e përgatitur për çdo rrethanë që jeta të sjell.”

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit